Bez kategorii

„RODZINA W FORMIE”

Zapraszamy na nowy cykl spotkań 🙂 w ramach kolejnej edycji projektu Rodzina na Bielanach z Mamy Czas 2023, który jest możliwy dzięki Urząd Dzielnicy Bielany

RODZINA W FORMIE” spotkanie z lekarzem Beatą Prycel i dietetykiem Agnieszką Dąbrowską porozmawiamy …

Jak zwyczaje w Rodzinie budują wzorzec pozytywnych zachowań Dziecka?

Co zrobić, aby Twoje Dziecko wybierało w przyszłości zdrowy styl życia i osiągnęło sukces?

Jakie czynniki mają wpływ na rozwój intelektualny i emocjonalny?

Beata Prycel – Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w edukacji prozdrowotnej, skierowanej do pacjentów oraz rodziców dzieci i młodzieży, którzy poszukują sposobu kształtowania lub zmiany wzorców i zachowań, dotyczących zdrowia psychofizycznego. Założyciel i twórca autorskiego profilu i programu Przedszkola Dwujezyczno-Prozdrowotnego „Kolorowe Kredy” na warszawskich Młocinach.

Poprzez dzielenie się aktualną wiedzą kliniczną oraz wnioskami z najnowszych doniesień medycznych, Pani Doktor pomaga rodzicom w zrozumieniu najczęściej popełnianych błędów oraz udziela wskazówek w podejmowaniu bardziej świadomych wyborów prozdrowotnych. Odpowiada miedzy innymi na pytania dotyczące profilaktyki i rozumienia chorób o podłożu atopowym, zakaźnym, monitorowania rozwoju psychoruchowego oraz możliwości jakie daje wczesna diagnostyka. Aktywna profilaktyka jest podstawą zdrowia na dziś i na przyszłość.

Agnieszka Dąbrowska – ukończyłą Psychodietetykę w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing, oraz Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu zarządzania oświatą i terapii pedagogicznej. Od 10 lat pracuje jako dyrektor w niepublicznych placówkach edukacyjnych. Uśmiech na twarzy dzieci nadaje sens jej pracy i motywuje do dalszego rozwoju. Jest mamą dwóch synów. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki i chodzić na spacery z psem.

Data: 27 maja godzina 10.00 w siedzibie Stowarzyszenia „Mamy Czas” al. Zjednoczenia 19

udział bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content