Bez kategorii

JESTEM MAMĄ.PPROJEKT NIEMOWLĘ

Zapraszamy serdecznie na cykl 7 spotkań JESTEM MAMĄ.PROJEKT NIEMOWLĘ – grupa wsparciowo-edukacyjna dla mam dzieci w wieku 0-12 miesięcy

Narodziny dziecka to czas dużej zmiany dla całej rodziny. Bycie rodzicem stawia przed kobietą i mężczyzną szereg nowych i trudnych wyzwań.


Z tymi wyzwaniami jednak w szczególności mierzą się na co dzień mamy, które zajmują się opieką nad dzieckiem. Macierzyństwo może dawać kobietom poczucie spełnienia, radości, sensu i być źródłem energii. Jednocześnie, to czego często doświadczają młode mamy, to zagubienie, niepewność, samotność i brak zrozumienia.

Zapraszamy wszystkie mamy do uczestnictwa w warsztacie, który pomoże poczuć się pewniej w nowej roli. Udział w warsztatach to możliwość wzbogacenia wiedzy na temat dzieci – ich emocji i potrzeb rozwojowych w pierwszych latach życia. Dodatkowo, warsztaty umożliwiają przyjrzenie się swoim emocjom, potrzebom i oczekiwaniom wobec macierzyństwa. Warsztat jest szansą na lepsze rozumienie siebie i dziecka. Spotkania prowadzi:

Zapraszamy z dziećmi. Dziecko zostaje w tym czasie pod Twoją opieką.

Zapewniamy poranną kawę i ciasteczko na dobry początek dnia 
W Klubie obowiązuje zmiana obuwia.

Kiedy: START 13.09.2022 r. godz.: 10:30-12:30 (7 kolejnych WTORKÓW)

Gdzie: Stowarzyszenie „Mamy Czas”
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
al. Zjednoczenia 19, przy metrze: Stare Bielany

Zapisy trwają: mamybielanskie@gmail.com

Uczestnictwo w jednym spotkaniu zobowiązuje do składki na cele statutowe Stowarzyszenia „Mamy Czas” – 20 zł.

Skip to content